30. nedjelja kroz godinu, 25. listopada 2020. g.

24. 10. 2020.

srijeda: Sv. Šimun i Juda Tadej

1. Samoizolacija: Slijedom okolnosti sva trojica fratara smo pozitivni na test koronavirusa. Dobro se osjećamo i nemamo neke ozbiljnije simptome. Svete mise i ostali sakramenti održavat će se redovito, a zamijenit će nas fra Marko Neretljak i svećenici iz Valpova prema potrebi.

Susreti svih župnih zajednica i zborova, kao i župna kateheza odgađaju se do 3. studenog 2020. g. Župni ured ne ureduje, a za sve upite možete nam se obrati na telefon ili e-mail.

Mi ćemo se tijelom izolirati od vas, ali ne duhom.

2. Svi Sveti: Iduće nedjelje je svetkovina Svih Svetih. Misna slavlja u Belišću su u 8.00, 9.45, 11.00 sati i 18.00 sati, te u Bistrincima u 9.00 sati.
* U 15,00 sati na belišćanskom groblju je Služba Riječi i molitva za pokojne kod središnjeg križa.

3. Tribina „Kako postati udomitelj“: Pozivamo sve zainteresirane na tribinu “Kako postati udomitelj”, koja će se održati 28. listopada 2020. u 17.00 sati u prostoru Centra kulture “Matija Petar Katančić” u Valpovu. Tribinu organizira Centar za pružanje usluga u zajednici Klasje Osijek, u suradnji s Centrom za socijalnu skrb Valpovo.

4. Tisak: Glas koncila