4. nedjelja kroz godinu,Prikazanje Gospodinovo – Svijećnica 2. veljače 2020. g

ponedjeljak: Sv. Blaž, biskup i mučenik
srijeda: Sv. Agata
četvrtak: Sv. Petar Krstitelj i Pavao Miki i drugovi

1. Župna kateheza: Od utorka započinje župna kateheza za sve uzraste prema redovnom rasporedu.

2. Mise u Bistrincima: Od ovoga tjedna nastavljaju se mise četvrtkom u Bistrincima u 18.30 sati.

3. Zaručnički tečaj: U srijedu, 5. veljače u 19.30 sati u prostorijama katehetskog centra u Valpovu započinje zaručnički tečaj. Tečaj će trajati do 14. veljače. Sljedeći zaručnički tečaj je u rujnu.

4. Sv. Blaž: Sutra slavimo spomendan sv. Blaža, biskupa i mučenika. Sveta misa je u 18.00 sati, a po završetku mise uslijedit će tradicionalni blagoslov grla za sve vjernike.

5. Devetnica Gospi Lurdskoj: Danas započinjemo devetnicu Gospi Lurdskoj koju molimo svaki dan pola sata prije večernje mise.

6. U petak je prvi petak u mjesecu. Bolesnike ćemo pohodite od 9.00 do 12.00 sati, a mogućnost za sakrament svete ispovijedi je od 17.00 do 18.00 sati.

7. Zahvala: Hvala svima koji su darovali svoj prilog za obnovu župne crkve i godišnji obiteljski dar (lukno).

8. Tisak: Glas koncila i Marija