7. nedjelja kroz godinu, 24. veljače 2019. g.

25. 2. 2019.

1. Kanonski pohod provincijala: U sklopu kanonskog pohoda našeg samostanskog bratstva večerašnje misno slavlje u 18.00 sati predslavi provincijal fra Ivo Martinović, a nakon misnog slavlja susresti će se s članovima Franjevačkog svjetovnog reda i Franjevačke mladeži u dvorani Bl. Alojzija Stepinca.

2. Radovi u vj. dvoranama: Prošli tjedan započeli smo radove u vjeronaučnim dvoranama. Planiramo kompletno obnoviti vjeronaučnu dvoranu u prizemlju, a u ostalim dvoranama izmijeniti stolariju, i prema potrebi urediti. Župna kateheza i susreti župnih skupina održavati će se u dvorani Bl. Alojzija Stepinca dok traju radovi.

3. Prvi petak: Ovaj tjedan je prvi petak u mjesecu. Bolesnike ćemo pohodite od 9.00 do 12.00 sati. Mogućnost za sakrament svete ispovijedi je od 17.00 do 18.00 sati.

4. Dekantsko hodočašće: Traju upisi za dekanatsko korizmeno hodočašće u Voćin koje će se održati u subotu, 30. ožujka 2019. g. Cijena hodočašća je 50.00 HRK, a prijaviti se možete u župnom uredu.

5. Hodočašće u Lurd: Najavljujemo župno hodočašće u Lurd koje će se održati od 30. lipnja. do 7. srpnja 2109. g. Hodočašće organiziramo skupa s župom Valpovo, a cijena aranžmana po osobi je 3500 HRK. Prilikom upisa uplaćuje se prva rata od 1000 HRK. Više detalja o hodočašću možete pronaći na web stranici župe i plakatu ispred crkve.

6. Zahvala: Hvala svima koji su darovali svoj prilog za obnovu župne crkve i godišnji obiteljski dar (lukno).

7. Tisak: Glas koncila i Živo vrelo