9. nedjelja kroz godinu, 3. lipnja 2018. g.

03. 6. 2018.

Spomedan svetaca:
utorak: Sv. Bonifacije
petak: Presveto Srce Isusovo, svetkovina
subota: Bezgrešno Srce Marijino

1. OFS: Franjevački svjetovni red ima svoj redoviti mjesečni susret u utorak nakon večernje mise.

2. ŽPV: U srijedu, 6. lipnja biti će sastanak Župnog pastoralnog vijeća s početkom u 19.30 sati. Sastanak će se održati u samostanu.

3. Srce Isusovo: U petak je svetkovina Srca Isusova. Sveta misa je u 19.00 sati. Započeo je mjesec lipanj koji je posvećen Srcu Isusovu. Svake večeri prije mise molimo Zlatnu krunicu, litanije te posvetnu molitvu Srcu Isusovu.

4. Svećeničko ređenje: Naš đakon fra Dario Mican biti će u subotu, 9. lipnja zaređen za svećenika u zagrebačkoj prvostolnici. Fra Dario će svoju mladu misu slaviti u nedjelju, 8. srpnja u crkvi sv. Ilije Proroka u Glamoču. Preporučamo fra Darija u vaše molitve.

5. Treći Nacionalni susret obitelji: Otvorene su prijave za treći Nacionalni susret hrvatskih katoličkih obitelji koji će se održati 15. i 16. rujna 2018. g. Valpovački dekanat organizira odlazak na susret, a cijena je 200 HRK koja uključuje prijevoz i noćenje. Prijaviti se možete u župnom uredu. Prijave su do 5. srpnja.

6. Tisak: Glas koncila, Veritas, Marija