Četvrta vazmena nedjelja, 3. svibnja 2020. g.

02. 5. 2020.

1. Misna slavlja: Misna slavlja u župnoj i filijalnim crkvama su od danas prema redovitom rasporedu.

2. Župni ured: Od utorka, 5. svibnja župni ured počinje raditi u uredovno vrijeme.

3. Euharistijsko klanjanje: Četvrtkom je euharistijsko klanjanje u Belišću nakon svete mise u 19.00 sati.

4. Nedjeljna misa u svetištu: Od iduće nedjelje, 10. svibnja imati ćemo misu u svetištu Sv. Ane u Bistrincima u 17.00 sati, osim u slučaju lošeg vremena.

5. Ispovijed: Sakrament svete ispovijedi slavit će se u katehetskim dvoranama od ponedjeljka do petka od 18.30 sati, također, poštujući mjere razmaka od 2 m.

6. Ostali sakramenti: Dopuštena su vjenčanja, krštenja i drugi sakramenti poštujući upute Hrvatskog zavoda za javno zdravstvo.

7. Kateheza: Župna kateheza i druge župne aktivnosti do daljnjega se odgađaju.

8. Prva pričest i krizma: Slavlje sakramenta prve pričesti i krizme odgađa se do daljnjega. Čim bude moguće objavit će se novi raspored (datumi) slavljenja.

9. Molba – zahvala: Iako su uvjeti u kojima trenutno živimo vjerovatno teški i za vas, potičemo vas da materijalno pomognete župu i nas franjevce, jer od 19. ožujka nemamo nikakva primanja osim dijela sprovodnih taksi. Dosadašnja upisane misne nakane su odslužene, a većina od njih bez priloga. Zahvalni smo svima koji su kroz dane pandemije na različite načine pomagali župu i fratre.

10. Tisak: Glas koncila (dvobroj)