Druženje u prigodi kraja pastoralne godine

23. 6. 2018.

U subotu, 23. lipnja 2018. godine župljani koji na poseban način pridonose našoj župnoj zajednici, članovi zborova, zajednica i pokreta okupili su se na svetištu Sv. Ane u Bistrincima na zajedničkom druženju u prigodi završetka pastoralne godine. Početak druženja započeo je pozdravom župnika fra Branka Janjića, potom je uslijedila zajednička molitva krunice. Kroz molitvu krunice slušali smo kraće svetopisamske odlomke, te smo na poseban način molili za našu domovinu, branitelje, obitelji poginulih branitelja i žrtava u Domovinskom ratu.

Ministranti, pjevačice iz dječjeg zbora, župni zbor, Crkevno pjevačko društvo MIR, FRAMICA, FRAMA, Franjevački svjetovni red, Vjera i svjetlo, Udruga sv. Vinka Paulskog, gospođe koje uređuju i brinu o našim crkvama… Zajedničkim ručkom nastavili smo naše druženje uz pjesmu, ples i igre. Hvala našim fratrima, fra Branku i fra Tomislavu na organizaciji ovog predivnog događaja. Velike zahvale upućujemo našim roštilj majstorima koji se svake godine pobrinu da nitko ne ostane gladan.

Do iduće godine.

Katarina Sopek FRAMA Belišće