I. korizmena nedjelja, 18. veljače 2024. g.

16. 2. 2024.

1.Župna kateheza: Zbog školskoga raspusta ovaj tjedan djeca svih uzrasta neće imati župnu katehezu. Vidimo se iduće nedjelje na svetim misama i idući tjedan na župnoj katehezi.

 

2.Dan hrvatske glagoljice i glagoljaštva: U četvrtak 22. veljače naš Samostan i grad Belišće obilježit će Dan hrvatske glagoljice i glagoljaštva. Prigodno predavanje „Odavno smo glagoljaši stari…“ u Paleju grada Belišća s početkom u 19 sati održat će prof. dr. sc. Milica Lukić s Filozofskoga fakulteta Sveučilišta Josipa Jurja Strossmayera u Osijeku.

 

3.Karitativna akcija: Ispred crkve naši članovi zajednice Vjera i svjetlo pripremili su kolače. Stoga kupnjom podržimo njih trud. A u iduću nedjelju naši framaši imaju svoju korizmenu prodajnu akciju.

 

Tisak: Glas Koncila