II. korizmena nedjelja, 25. veljače 2018. g.

24. 2. 2018.

1. Nadbiskupijsko hodočašće bl. Alojziju Stepincu: U subotu, 3. ožujka hodočastimo s drugim vjernicima iz nadbiskupije u Zagreb i Krašić bl. Alojziju Stepincu. Polazak autobusa je u 5.10 sa samostanskog parkirališta. Prijave su završene, a oni koji nisu platili molimo da to čim prije učine.

2. Nedjelja solidarnosti s crkvom u BiH: Iduća nedjelja je Nedjelja solidarnosti s crkvom u BiH. Sveukupna milostinja iduće nedjelje namijenjena je za pomoć Crkvi u BiH.

3. Križni put mladih: Još uvijek traju prijave za XIII. križni put mladih koji će se održati u subotu, 17. ožujka 2018. g. Križni put krenut će iz mjesta Vinogradci, filijale župe Valpovo, a završava u Donjem Miholjcu. Na njemu mogu sudjelovati svi mladi od srednje škole na više. Prijaviti se možete u župnom uredu ili osobno fra Dariu.

4. Zahvala: Hvala svima koji su darovali svoj prilog za obnovu župne crkve i godišnji obiteljski dar (lukno).

5. Tisak: Glas koncila