IV. korizmena nedjelja, 11. ožujka 2018. g.

12. 3. 2018.

1. Križni put: Današnji križni put u 17.00 sati animiraju članovi Franjevačke svjetovnog reda, a održati će se u župnom dvorištu.

2. Uskrsna ispovijed: U subotu, 17. ožujka je Uskrsna ispovijed za odrasle u našoj župi od 15.00 do 17.30 sati koja će započeti pokorničkim bogoslužjem na koje preporučamo da dođete. Nakon ispovijedi biti će sveta misa u 18.00 sati, stoga, taj dana nema jutarnje mise u Belišću. U Bistrincima je ispovijed od 16.00 do 17.00 sati.

3. Križni put za mlade: XIII. križni put za mlade Đakovačko-osječke nadbiskupije održava se, također, u subotu, 17. ožujka. Križni put krenut će iz mjesta Vinogradci, a pješači se do Donjeg Miholjca. Polazak autobusa za Vinogradce je u 7.00 sati ispred samostana, a nakon mise autobus će mlade vratiti iz D. Miholjca u Belišće. Mogućnost prijave je do sutra.

4. Biblijsko grupa: U srijedu, 14. ožujka nakon svete mise u 18.00 biti će susret Biblijske grupe i čitača u samostanskim prostorijama te ćemo započeti s pripremama za Veliki tjedan.

5. Vjera i svijetlo: Sljedeće nedjelje, 18. ožujka, zajednica Vjera i Svjetlo imat će svoj susret s početkom u 16 sati. Koordinacijska ekipa za pripremu susreta sastat će se u srijedu, 14. ožujka, poslije večernje svete mise. Njihov rad i djelovanje možete podržati kupovinom Uskršnjih suvenira ispred crkve.

Iduću subotu i nedjelju prigodnu prodajnu akciju ima Udruga Sv. Vinka Paulskog.

6. Tisak: Glas koncila