IV nedjelja došašća Badnjak, 24. prosinac 2023. g.

21. 12. 2023.

1.Dječja polnoćka je večeras u 18 sati, 20 minuta prije dječje polnoćke naša Framica spremila je prigodni program. Mise polnoćke u filijalama u Bistrincima i Kitišancima su večeras u 22 sata a misa polnoćka u župnoj crkvi večeras u 24 sata.

2.Božić: Sutra  je Božić, svetkovina Rođenja Gospodinova. Svete mise u Belišću su u 8, 9.45, 11 i 18 sati; u Bistrincima u 9 te u Kitišancima u 10.30 sati.

 

3.Sv. Stjepan: U utorak je blagdan Sv. Stjepana, prvomučenika. Svete mise u Belišću su u  8, 11 i 18 sati, u Bistrincima u 9, te u Kitišancima u 10.30 sati.

Nakon večernje svete mise u 18 sati u župnoj crkvi na svetog Stjepana 26.12. uslijedit će i koncert gradskog puhačkog orkestra grada Belišće i DVD-a Valpovo na koje sve od srca pozivamo.  

 

4.Blagoslov obitelji: U utorak na svetoga Stjepana započinjemo pohod i blagoslov obitelji nakon prijepodnevnih svetih misa. Raspored pohoda nalazi se u župnom biltenu i na web stranici. Ako netko predviđa da neće biti kod kuće u vrijeme pohoda neka se javi u župni ured za drugi termin.

 

5.Promjena termina svagdanje mise: Za vrijeme blagoslova obitelji kroz svagdane od 27. prosinca 2023. do 15. siječnja 2024. svete mise su u 7.30 sati, a kroz svetkovine i blagdane prema naznačenom rasporedu.

 

6.Božićni koncert CPD-a Mir: Crkveno pjevačko društvo MIR poziva sve župljane na tradicionalni Božićni koncert koji će se održati u četvrtak 28. prosinca s početkom u 19 sati u župnoj crkvi.

 

Tisak: Glas Koncila, Živo vrelo i Veritas