IV. nedjelja kroz godinu, 30. siječnja 2022. g.

29. 1. 2022.

 

Spomendani svetaca:

ponedjeljak: sv. Ivan Bosco, svećenik

srijeda: Prikazanje Gospodinovo – Svijećnica, blagdan

četvrtak: Sv. Blaž

subota: Sv. Agata

 

  1. Svijećnica: U srijedu 2. veljače je blagdan Prikazanja Gospodinova u hramu – Svijećnica. Taj dan slavimo Dan života, Dan posvećenog života te Međunarodni dan pokreta Vjera i svjetlo. Sveta misa s blagoslovom svijeća je u 18 sati.

 

  1. Nastavak župne kateheza: Od utorka započinje drugi dio župne kateheza za sve uzraste prema redovitom rasporedu.

 

  1. Sv. Blaž: U četvrtak 3. veljače slavimo spomendan sv. Blaža, biskupa i mučenika. Sveta misa je u Belišću je u 18 sati, a u Bistrincima u 18. 30 sati. Po završetku misa uslijedit će tradicionalni blagoslov grla za sve vjernike.

 

  1. Prvi petak: U petak 4. veljače je prvi petak u mjesecu. Stoga ćemo pohoditi naše bolesne prije podne, a mogućnost za svetu ispovijed je od 17 do 18 sati. Sveta misa u Bistrincima je u 18. 30 sati.

 

  1. Darivanje krvi: Gradsko društvo Crvenog križa Valpovo u suradnji s Kliničkim zavodom za transfuzijsku medicinu KBC Osijek organizira redovitu akciju darivanja krvi. Akcija će se održati u PETAK 4. 2. 2022. u prostorijama Dobrovoljnog vatrogasnog društva Belišće u vremenu od 10 do 15 sati.

 

  1. Tisak: Glas Koncila