IV. Vazmena nedjelja, 12. svibnja 2019. g.

13. 5. 2019.

Spomendan svetaca:
utorak: Sv. Matija, ap.
četvrtak: Sv. Ivan Nepomuk

1. Čestitka: Čestitamo našim prvopričesnicima koji danas prvi put pristupaju euharistijskom stolu i primaju tijelo Kristovo; njih 56. Prvopričesnici i dalje nastavljaju župnu katehezu utorkom. Fotografije sa slavlja mogu se podignuti u Foto studiju Šarčević. Prvopričesničke haljine molimo da se vrate oprane i ispeglane do utorka.

2. Biblijska grupa: U srijedu, 15. svibnja iza večernje mise biti će susret Biblijske grupe i čitača u samostanskim prostorijama.

3. „Hod za život“: U subotu, 18. svibnja 2019. u Osijeku se održava prvi „Hod za život“ pod geslom „Zaštitimo najugroženiju manjinu u Hrvatskoj – nerođenu djecu“. Svi oni koji žele ići na Hod u organizaciji župe mogu se još samo danas prijaviti kod naših volontera ispred crkve kao i kupiti prigodne majice. Polazak za Osijek je u 8.30 sati sa samostanskog parkirališta.

4. Raspored svetih misa: Misna slavlja iduće nedjelje u Belišću su u redovitom terminu: 8.00; 9.45; 11.00 i 19.00 sati.

5. Zahvala: Hvala svima koji su darovali svoj prilog za obnovu župne crkve i godišnji obiteljski dar (lukno).

6. Tisak: Glas koncila, Veritas