Izborna skupština mjesnog bratstva OFS-a u Belišću

05. 11. 2018.

IZBORNA SKUPŠTINA MJESNOG BRATSTVA OFS-a

U subotu 3. studenoga održana je izborna skupština mjesnog bratstva franjevačkog svjetovog reda u Belišću. Odvijanje izborne skupštine na kojoj se okupilo 16 trajno zavjetovanih članova mjesnog bratstva predvodila je ministra Osječkog područnog bratstva sestra Maja Janc, uz područne duhovne asistente fra Dragutina Brezovca OFMCap te fra Branka Janjića TOR koji je ujedno i duhovni asistent mjesnog bratstva. Skpštini su prisustvovale Katarina Sopek i Lana Loknar kao delegati mjesnog bratstva Frame. Izborna skuština započela je zazivom Duha Svetoga, te je nakon uvodne molitve i nagovora uslijedilo glasanje kojim je izabrano mjesno vijeće. Novoizabrani ministar je Šimo Šarčević, za doministru izabrana je Marija Pintarić, za tajnicu Jelena Šarčević, blagajnik je Šimo Kolesarić, a voditelj formacije Krešimir Šarčević. Nakon izbora, ministra Maja Janc potvrdila je izabrane članove mjesnog vijeća, a potom je uslijedila završna molitva te kratko druženje čime je izborna skuština mjesnog bratstva OFS-a završena.

Marija Pintarić, OFS Belišće