Krštenje Gospodinovo, 10. siječnja 2021. g.

09. 1. 2021.

Spomendan svetaca:
subota: Sv. Berard i drugovi

1. Završetak Božićnog ciklusa: S današnjim blagdanom Krštenja Gospodinova završava Božićno liturgijsko vrijeme. Sutra počinje vrijeme kroz godinu.

2. Raspored misa: Od sutra nastavljamo s redovitim rasporedom svetih misa u radne dane. Svete mise u Belišću od ponedjeljka do petka su u 18.00 sati, a u subotom u 8.00 sati.

3. Pomoć za Petrinju i Sisak: Kamion i kombi s humanitarnom pomoći koju smo skupili u akciji pomoći potresu stradaloj Sisačkoj biskupiji sutra odlazi za Sisak. Još danas skupljamo novčane priloge za pomoć Caritasu Sisačke biskupije. Prikupljanjem novčanih sredstava omogućit ćemo kupovinu potrebnog građevinskog materijala u većim količinama za brzo saniranje objekata koji nisu za rušenje i čiju sanaciju je moguće učiniti u kraćem vremenu.

4. Tisak: Glas koncila i Glasnik Srca Isusova i Marijina