14. do 21. travnja 2019. g.

13. 4. 2019.

Cvjetnica: 8.00 – za puk 9.45 + MARTA Milković 11.00 + MARKO i MARICA Špoljarić *16.30 + ANICA i STJEPAN Alošinac (misa u svetištu Sv. Ane u Bistrincima) ponedjeljak: 19.00 + ANTUN i MANDA Brusač + VERA Štefanko i VESNA Saks utorak: 19.00 + ANDRIJA ….. [više]

7. do 14. travnja 2019. g.

07. 4. 2019.

nedjelja: 8.00 – za puk 9.45 + ANTE Samardžija 11.00 + iz ob. Pernar i Rajković 19.00 + MATIJA Mandić i STJEPAN Mikolić ponedjeljak: 19.00 + ZLATA i iz ob. Kolarić + JELICA Sušić utorak: 19.00 + FRANJO Krišković i ostali srijeda: 19.00 + MILA ….. [više]

31. ožujka do 7. travnja 2019. g.

01. 4. 2019.

nedjelja: 8.00 – za puk 9.45 + iz ob. Ivanović i Jeđut 11.00 + IVAN, ANA i JOSIP Saks 18.00 + DAMIR, IVKA i Vjekoslav Mužević ponedjeljak: 19.00 + GORAN Lipovac + ADELINA Mihaljević Jurić utorak: 19.00 + DRAGAN Ivanišić i roditelji – po nakani ….. [više]

24. do 31. ožujka 2019. g.

24. 3. 2019.

nedjelja: 8.00 – za puk 9.45 + IVAN Strugačevac i obitelj 11.00 + iz ob. Mijatović 18.00 + iz ob. Krznarić, Drgalić i Boro ponedjeljak: 18.00 + BRUNO Galić utorak:18.00 + JULA i FABIJAN Kupčerić + IVA, VLADISLAV i MILJENKO Petrović srijeda: 18.00 + JANJA ….. [više]

17. do 24. ožujka 2019. g.

18. 3. 2019.

nedjelja: 8.00 – za puk 9.45 + KATARINA, STJEPAN i SLAVKO Poljak 11.00 + ĐURO i MARIJA Plentaj 18.00 + ANA i STJEPAN Tonković ponedjeljak: 18.00 + IVAN Bodrožić + JOSIP i JOSIPA Majdenić utorak 8.00 – za puk 18.00 – po nakani srijeda: 18.00 ….. [više]

10. do 17. ožujka 2019. g.

10. 3. 2019.

nedjelja: 8.00 – za puk 9.45 + KARLO i IVAN 11.00 + IVAN Cindori 18.00 + EVA i ĐURO Eterović ponedjeljak:18.00 + STJEPAN Strišković + MARIJA i MARKO Barović utorak: 18.00 + VINKO Bauer + iz ob. Dolančić i Barović srijeda: 18.00 + JOSIP i ….. [više]

3. do 10. ožujka 2019. g.

02. 3. 2019.

nedjelja: 8.00 – za puk 9.45 + iz ob. Horvatiček 11.00 + BOŽO Merčep 18.00 + GORAN i KARLO Komarac ponedjeljak: 18.00 + TOMO i JULA Peić + ANĐA, RAFAEL i NEDILJKO Petrović utorak: 18.00 + ANTE i NEDELJKO Milas + iz ob. Orešković i ….. [više]

24. veljače do 3. ožujka 2019. g.

25. 2. 2019.

nedjelja: 8.00 – za puk 9.45 + iz ob. Jelić 11.00 + iz ob. Martinović i Mikulin 18.00 + JELKA Špoljarić ponedjeljak:18.00 + MARICA Krznarić + iz ob. Kvorka utorak:18.00 + MARIJA i ŠIMO Vidošić + ZLATKO i IVAN Ištvanović srijeda: 18.00 + MATIJA Periškić ….. [više]

17. do 24. veljače 2019. g.

17. 2. 2019.

nedjelja: 8.00 – za puk 9.45 + VILKO Iveković i MARKO Jančikić 11.00 + JOZO i MARTA Stojić 18.00 + KATICA, PETAR, FRANJO, DANE i iz ob. Jelić ponedjeljak: 18.00 + ANA Neogradi + IVICA i KATICA Brleković utorak:18.00 + iz ob. Majer + iz ….. [više]

10. do 17. veljače 2019. g.

11. 2. 2019.

nedjelja: 8.00 – za puk 9.45 + MARTA Milković 11.00 + ANKA i VID Pernar 18.00 + JOSIP Špoljarić ponedjeljak: 18.00 + iz ob. Arnaut i Krstić + iz ob. Kele i Borić utorak: 18.00 + STJEPAN, ŠIMA i roditelji + MARIJA i SLAVKO Poljak ….. [više]