24. do 31. ožujka 2019. g.

24. 3. 2019.

nedjelja: 8.00 – za puk 9.45 + IVAN Strugačevac i obitelj 11.00 + iz ob. Mijatović 18.00 + iz ob. Krznarić, Drgalić i Boro ponedjeljak: 18.00 + BRUNO Galić utorak:18.00 + JULA i FABIJAN Kupčerić + IVA, VLADISLAV i MILJENKO Petrović srijeda: 18.00 + JANJA ….. [više]

17. do 24. ožujka 2019. g.

18. 3. 2019.

nedjelja: 8.00 – za puk 9.45 + KATARINA, STJEPAN i SLAVKO Poljak 11.00 + ĐURO i MARIJA Plentaj 18.00 + ANA i STJEPAN Tonković ponedjeljak: 18.00 + IVAN Bodrožić + JOSIP i JOSIPA Majdenić utorak 8.00 – za puk 18.00 – po nakani srijeda: 18.00 ….. [više]

10. do 17. ožujka 2019. g.

10. 3. 2019.

nedjelja: 8.00 – za puk 9.45 + KARLO i IVAN 11.00 + IVAN Cindori 18.00 + EVA i ĐURO Eterović ponedjeljak:18.00 + STJEPAN Strišković + MARIJA i MARKO Barović utorak: 18.00 + VINKO Bauer + iz ob. Dolančić i Barović srijeda: 18.00 + JOSIP i ….. [više]

3. do 10. ožujka 2019. g.

02. 3. 2019.

nedjelja: 8.00 – za puk 9.45 + iz ob. Horvatiček 11.00 + BOŽO Merčep 18.00 + GORAN i KARLO Komarac ponedjeljak: 18.00 + TOMO i JULA Peić + ANĐA, RAFAEL i NEDILJKO Petrović utorak: 18.00 + ANTE i NEDELJKO Milas + iz ob. Orešković i ….. [više]

24. veljače do 3. ožujka 2019. g.

25. 2. 2019.

nedjelja: 8.00 – za puk 9.45 + iz ob. Jelić 11.00 + iz ob. Martinović i Mikulin 18.00 + JELKA Špoljarić ponedjeljak:18.00 + MARICA Krznarić + iz ob. Kvorka utorak:18.00 + MARIJA i ŠIMO Vidošić + ZLATKO i IVAN Ištvanović srijeda: 18.00 + MATIJA Periškić ….. [više]

17. do 24. veljače 2019. g.

17. 2. 2019.

nedjelja: 8.00 – za puk 9.45 + VILKO Iveković i MARKO Jančikić 11.00 + JOZO i MARTA Stojić 18.00 + KATICA, PETAR, FRANJO, DANE i iz ob. Jelić ponedjeljak: 18.00 + ANA Neogradi + IVICA i KATICA Brleković utorak:18.00 + iz ob. Majer + iz ….. [više]

10. do 17. veljače 2019. g.

11. 2. 2019.

nedjelja: 8.00 – za puk 9.45 + MARTA Milković 11.00 + ANKA i VID Pernar 18.00 + JOSIP Špoljarić ponedjeljak: 18.00 + iz ob. Arnaut i Krstić + iz ob. Kele i Borić utorak: 18.00 + STJEPAN, ŠIMA i roditelji + MARIJA i SLAVKO Poljak ….. [više]

3. do 10. veljače 2019. g.

04. 2. 2019.

nedjelja: 8.00 – za puk 9.45 + ANTE Mihaljević 11.00 – po nakani 18.00 + iz ob. Petrač i Gorski ponedjeljak: 18.00 + IVANKA Šafran + JOSIP i MARA Vejić utorak: 18.00 + ANICA i ADAM Vrban + ZDENKA Atanacković srijeda: 18.00 + iz ob. ….. [više]

27 siječnja. do 3. veljače 2019. g.

31. 1. 2019.

nedjelja: 8.00 – za puk 9.45 + ANA i JOSIP Biuklija 11.00 + LJUBICA Torjanac 18.00 + KATICA Sakač ponedjeljak: 18.00 + iz ob. Franatović, Hanzlić, Umek i Dinulović utorak: 18.00 + iz ob. Šego srijeda: 18.00 + VINKO Bauer četvrtak: 18.00 + iz ALOJS ….. [više]

20. do 27. siječnja 2019. g.

21. 1. 2019.

nedjelja: 8.00 – za puk 9.45 + iz ob. Grabovac, Kasalo i Đurakić 11.00 + iz ob. Jerbić 18.00 – po nakani ponedjeljak: 18.00 + ZLATKO, MARTIN, ANA i ZDENKO Mihaljević utorak: 18.00 + iz ob. Kovačević i Galičić srijeda: 18.00 + iz ob. Binski ….. [više]