4. do 11. studenog 2018. g.

05. 11. 2018.

nedjelja: 8.00 – ZA PUK 9.45 + ADAM Habjanović 11.00 + ILONKA Pavlović 18.00 + iz ob. Rüll ponedjeljak: 18.00 + iz ob. Pernjek i Hršak + VJEKOSLAVA Vrljić utorak: 18.00 + ŠIMO Evetić + NADA Cigić srijeda:18.00 + JAROSLAV Bouše + ANDRIJA Vileta četvrtak: ….. [više]

28. listopada do 4. studenog 2018. g.

28. 10. 2018.

nedjelja: 8.00 – ZA PUK 9.45 + LENKA I MILAN Majdenić 11.00 + KATA i JOSIP Belić 18.00 – po nakani ponedjeljak: 18.00 + KARLO Komarac + fra Božo Rimac utorak: 18.00 + AUGUSTIN Krišković i roditelji + iz ob. Ilija srijeda: 18.00 + iz ….. [više]

21. do 28. listopada 2018. g.

21. 10. 2018.

nedjelja: 8.00 – ZA PUK 9.45 + FRANJO Lokner 11.00 + ANA, MATO i MARIJA 18.00 + ROKO i ANKA Majdenić i LIVIO SABO ponedjeljak: 18.00 + MATIJA Periškić utorak: 18.00 – po nakani srijeda: 18.00 – po nakani četvrtak: 18.00 + MARIJA petak: 18.00 ….. [više]

14. do 21. listopada 2018. g.

15. 10. 2018.

nedjelja: 8.00 – ZA PUK 9.45 + IVAN Kovačić 11.00 + JANJA Jozić 18.00 + iz ob. Babić ponedjeljak: 18.00 + MIRKO Kolesarić + iz ob. Bebek i Brkić utorak: 18.00 + MANDA i MARKO Strugačevac srijeda:18.00 + IRENA Lipovac + FERDINAND Lončar četvrtak: 18.00 ….. [više]

7. do 14. listopada 2018. g.

09. 10. 2018.

nedjelja: 8.00 – ZA PUK 9.45 + JOSIP Knežević 11.00 + MARA i MARKO Pavošević 18.00 + DUŠICA i iz ob. Kovačević ponedjeljak: 18.00 – misa za domovinu utorak: 18.00 + IVAN i MARKO Lulić srijeda: 18.00 + iz ob. Čisar četvrtak: 18.00 + ANĐA ….. [više]

30. rujna do 7. listopada 2018. g.

01. 10. 2018.

nedjelja: 8.00 – ZA PUK 9.45 + iz ob. Guljaš 11.00 + ANTUN Takalić 19.00 + iz ob. Vuksanić ponedjeljak: 18.00 + BORO Trbojević i MARA Šimošić utorak: 18.00 + NIKOLA Ćužić + JOSIP Šimurda srijeda: 18.00 + braća iz Provincije TOR + STELA Novak ….. [više]

23. do 30. rujna 2018. g.

24. 9. 2018.

nedjelja: 8.00 – ZA PUK 9.45 + TONKA Topić 11.00 + ANĐA Ivić 19.00 + MARIJA i LJUDEVIT Ranogajec ponedjeljak: 19.00 + BLANKA i STJEPAN Horvat utorak: 19.00 + ANĐA i IVAN Maras + TOMO Arnaut srijeda: 19.00 + MARTIN i iz ob. Radić četvrtak: ….. [više]

16. do 23. rujna 2018. g.

16. 9. 2018.

nedjelja: 8.00 – ZA PUK 9.45 + iz. ob. PEPELKO 11.00 + JELKA Pavin 19.00 + ANA i PETAR Perijar ponedjeljak: 19.00 + MILAN Milišić utorak: 19.00 + MATO i STJEPAN srijeda: 19.00 + IVAN i MARKO Lulić četvrtak: 19.00 + MAGDA, TEREZIJA i ŠANDOR ….. [više]

9. do 16. rujna 2018. g.

10. 9. 2018.

nedjelja: 8.00 – ZA PUK 9.45 + JOZO i iz ob. Budić 11.00 + iz ob. Babić 19.00 + ANA i BENEDIKT Andrašević ponedjeljak: 19.00 + JOSIP i ANA Golinac utorak: 19.00 + MARIJA i VIKTOR Santaj srijeda: 19.00 + JOSIP Varga četvrtak: 19.00 + ….. [više]

2. do 9. rujna 2018. g.

03. 9. 2018.

nedjelja: 8.00 – ZA PUK 9.45 + EVA i MATO Čakalić 11.00 – po nakani 19.00 + FRANJO i roditelji ponedjeljak: 19.00 + MARKO i MARICA utorak: 19.00 + GRETA i iz ob. Dragičević srijeda: 19.00 + MARIJA i MIRKO Gulić četvrtak: 19.00 + SINIŠA ….. [više]