Nadbiskupijski susret osoba s invaliditetom i njihovih obitelji

10. 5. 2018.

Nadbiskupijsko povjerenstvo za pastoral osoba s invaliditetom i njihovih obitelji organizira u subotu 19. svibnja 2018. u Valpovu 18. nadbiskupijski susret osoba s invaliditetom i njihovih obitelji. Pod geslom “Ti idi za mnom” (Iv 21,22) susret će se održati u župnoj crkvi Bezgrešnog Začeća Blažene Djevice Marije, Trg kralja Tomislava 12, a u slučaju kišnog vremena u dvorani Osnovne škole M. P. Katančića, I . L. Ribara 3.

Okupljanje je u 9.30 sati u župnoj crkvi Bezgrešnog Začeća BDM, a u 10 sati je misno slavlje koje će predvoditi nadbiskup đakovačko-osječki mons. Đuro Hranić. U 11.30 započinje kulturno-umjetnički program, a od 12 do 13 sati vrijeme je predviđeno za okrjepu. U 13 sati za roditelje je predviđeno predavanje, a za ostale sudionike zabavni program uz tamburaše.