Obilježeni bračni jubileji u Belišću

19. 11. 2019.

U nedjelju 17. studenoga 2019.g. misnim slavljem u župnoj crkvi obilježeni su bračni jubileji u Župi sv. Josipa Radnika u Belišću. Zlatni jubilej, pedeset godina bračnog zajedništva, proslavili su Branko i Katica Pepelko, Pavao i Paula Košćak, te Vladimir i Anđa Salijević. Četrdeset godina bračnog zajedništva proslavili su Šimo i Nada Šarčević, Pavo i Ilinka Milekić, Zdenko i Milica Kaptalan, te Zdravko i Ankica Majer. Trideset godina bračnog zajedništva proslavili su Ivica i Marjana Šestanj.

Nakon prigodne župnikove homilije jubilarci su pred župnom zajednicom obnovili svoje bračna zavjete, a na završetku misnog slavlja župnik je svim jubilarcima uručio prigodnu uspomenu i cvijeće. Druženje je nastavljeno u samostanu uz članove obitelji jubilaraca i ostale župljane.