Prijave za Susret hrvatske katoličke mladeži u Zagrebu

13. 2. 2020.

SHKM 2020

Susret hrvatske katoličke mladeži održava se 9. i 10. svibnja 2020. godine u Zagrebu. Jedanaesti put okupit će se mladi katolici na nacionalnom susretu, ovoga puta u glavnom gradu Hrvatske, pod geslom „Što god vam rekne, učinite!“ (Iv 2,5). Na Susret se mogu prijaviti mladi od krizmaničke dobi (8. razred osnovne škole) do 30 godina.

Iako se Susret održava u subotu i nedjelju, svi su pozvani doći u Zagrebačku nadbiskupiju već u petak, 8. svibnja. Želja organizatora je da se mladi već u petak smjeste kod svojih domaćina kako bi se međusobno upoznali i družili. U subotu, 9. svibnja, u prijepodnevnim satima svi mladi sudjelovat će na katehezama koje će se održavati u 15-ak župa Zagrebačke nadbiskupije, a poslijepodne bit će organiziran program u centru Zagreba. Navečer se program nastavlja u župama u kojima će mladi biti smješteni. U nedjelju, 10. svibnja, središnje misno slavlje održat će se na Trgu bana Josipa Jelačića.

Prijave za Susret traju do nedjelje, 15. ožujka 2020. godine.
Cijena puta je 150,00 HRK. (Uključuje prijevoz, kotizaciju, majicu, akreditaciju i ostale materijale)

Mladi se mogu prijaviti u župnom uredu.