Raspored pohoda bolesnika uoči Božića

10. 12. 2020.

utorak, 15. prosinca 2020.

BELIŠĆE: V. Nazora, A. Mihanovića, B. Jelačića, E. Kvaternika, Kr. Tomislava, T. Ujevića. Školska, K. Stepinca, V. J. J. Strossmayera, Kr. D. Zvonimira, P. Preradovića, Bistrinačka, M. Gupca, S. H. Gutmanna, P. Zrinskog

srijeda, 16. prosinca 2020.

BELIŠĆE: M. P. Katančića, J. Kozarca, A. G. Matoša. Starovalpovački put, Lj. Posavkog

BISTRINCI: Fiskulturna, Lj. Gaja, M. Gupca, V. Nazora, Br. Radića, P. Preradovića, Radnička

KITIŠANCI: Hr. Mladeži, Nova

Pohod i ispovijed bolesnika bit će u navedene dane od 9.00 – 12.00 sati. I bolesnici i svećenik trebaju za vrijeme pohoda nositi zaštitne maske. Ako je netko od ukućana u (samo)izolaciji ili bio u kontaktu s zaraženom osobom potrebno je pohod odgoditi za povoljnije prilike.