Škola animatora u Vukovaru “ Što god vam rekne, učinite!“

Ovog vikenda (25.-27.) u Vukovaru se održala škola animatora.

Moto ovog susreta bio je :“ Što god vam rekne, učinite!“ Naše Mjesno bratstvo franjevačke mladeži je također sudjelovalo. Išli su naši vijećnici uz pratnju đakona fra Tomislava. Razni radovi u skupinama te razna predavanja osvjestili su nas o našoj vjeri, životu, te kako pridonijeti našoj zajednici. Pratili smo predavanja, molili se, zabavljali te upoznavali. Naučili smo ne samo biti dobri animatori nego i dobri ljudi spremni pomoći. Ovim putem iskazujemo zadovoljstvo što smo sudjelovali te se radujemo svakom nadolazećem susretu sa Osječkim područnim bratstvom.