Susreti za roditelje prvopričesnika i krizmanika

30. 10. 2019.

U mjesecu studenom započinju mjesečni susreti za roditelje prvopričesnika i krizmanika. Susreti će se održati 6. i 7. studenog 2019. g. u dvorani Bl. Alojzija Stepinca s početkom u 19.00 sati. Tema susreta je „Vjera u čovjekovom životu – smisao i značenje“ koju će izložiti fra Dario Mican župni vikar. Svrha ovih susreta za roditelje je poticaj na življenje i svjedočenje vlastite vjere te aktivno uključivanje u pripravu djece za svete sakramente. Susreti su otvorene naravi prema tome mogu sudjelovati i roditelji ostalih dobnih skupina.

Srijeda, 6. studenog 2019. u 19.00 sati
Roditelji prvopričesnika – 2. i 3. razred osnovne škole

Četvrtak, 7. studenog 2019. u 19.00 sati
Roditelji krizmanika – 8. razred osnovne škole, 1. i 2. razred srednje škole

foto: Felix, Glas Koncila