Tradicionalni Božićni koncert Crkvenog pjevačkog društva MIR

19. 12. 2018.

Crkveno pjevačko društvo MIR Belišće poziva sve ljubitelje glazbe na svoj tradicionalni Božićni koncert koji će se održati u petak, 28. prosinca 2018. godine, s početkom u 19 sati u župnoj ckrvi sv. Josipa Radnika u Belišću. Mirovski božićni koncert dugogodišnja je tradicija u Belišću koju vole i rado posjećuju sve generacije. Ove godine koncert je uistinu poseban – zbor će na njemu obilježiti 30 godina uspješnog rada te će uz božićni repertoar izvesti i još poneku glazbenu uspješnicu iz svoje duge karijere. Iz tog razloga, koncertu će se pridružiti mnogi bivši mirovci koji su tijekom proteklih 30 godina svojim talentom, entuzijazmom i ljubavi prema glazbi doprinosili radu zbora. Od samog osnutka 1988. godine, zborom ravna maestro Želimir Sušić.
Budite s nama na još jednom glazbenom druženju na kojem ćemo zapjevati novorođenom Božjemu sinu.