Uznesenje BDM – Velika Gospa, 15. kolovoza 2021. g.

14. 8. 2021.

SPOMENDAN SVETACA:
petak. Sv. Bernard, opat
subota: sv. Pio X., papa

1. Primopredaja župe: U subotu, 21. kolovoza u 10.00 sati u samostanskim prostorijama održat će se primopredaja župe između dosadašnjeg župnika fra Branka Janjića i novoimenovanog župnika fra Marka Neretljaka uz prisutnost preč. Zvonka Mraka dekana valpovačkog dekanata i dvojice članova ekonomskog vijeća.

2. Pozdrav župnika: U prigodi završetka dvanaesto godišnje službe u Belišću dosadašnji župnik fra Branko Janjić pozdravit će se i zahvalit župljanima na sljedećim misnim slavljima:

Bistrinci: petak, 20. kolovoza u 9.00 sati
Kitišanci: subota, 21. kolovoza u 19.00 sati
Belišće: nedjelja, 22. kolovoza u 8.00, 11.00 i 19.00 sati.

3. Kirvaj u Bistrincima: U petak 20. kolovoza je prema starom kalendaru spomendan sv. Stjepana, ugarskog kralja. Toga dana je u Bistrincima crkveni god. Sveta misa je u 9.00 sati za sve pokojne bistrinčane.

4. Zahvala: Hvala svima koji su darovali svoj prilog za obnovu župne crkve i godišnji obiteljski dar (lukno).

5. Tisak: Glas koncila