V. vazmena nedjelja, 15. svibnja 2022. g.

14. 5. 2022.
  1. Župno ekonomsko vijeće: U utorak 17. svibnja u 20 sati pozivamo članove Župnog ekonomsko vijeće na sjednicu koja će se održati u samostanskim prostorijama.

 

  1. Dekanatski formativni sastanak ŽPV: U ponedjeljak 16. svibnja u pastoralnom centru župe Valpovo s početkom u 19. 45 sati održat će se dekanatski formativni sastanak novog saziva članova Župnog pastoralnog vijeća.

 

  1. Hodočašće: Ove godine slavimo 225 godina od pronalaska slike sv. Ane. Stoga bi u subotu 4. lipnja imali hodočašće s kipom svete Ane kroz cijelu našu Župu. Dakle, cijelu našu Župu stavili bi pod zagovor i zaštitu svete Ane. Hodočašće bi započelo u predvečernjim satima u Kitišancima te bi s pjesmom i molitvom spojili sve vjerske objekte u našoj Župi i u svetištu svete Ane na koncu slavili svetu misu zahvalnicu za sve milosti koje nam je isprosila sveta Ana. Potičemo sve župljane i vjernike da planiramo datum 4. lipnja kao dan našeg župnog zajedništva i molitve te samim time da se uključimo u hodočašće.

 

  1. Tisak: Glas Koncila, Živo vrelo i Veritas