VI. nedjelja kroz godinu, 13. veljače 2022. g.

12. 2. 2022.

 

  1. Zaručnički tečaj: U srijedu 2. ožujka u 19.30 sati započinje zaručnički tečaj koji će se održavati u pastoralnom centru župe Valpovo. Tečaj će trajati dva tjedna (2., 3. i 4. te 9., 10. i 11. ožujka 2022. g.). Prijave zaručnika su na prvom predavanju. Sljedeći zaručnički tečaj za Valpovački dekanat je u mjesecu rujnu.

 

  1. Dan hrvatske glagoljice i glagoljaštva: U utorak 22. veljače obilježit ćemo Dan hrvatske glagoljice i glagoljaštva. Prigodno predavanje u Dvorani bl. Alojzija Stepinca, s početkom u 19 i 30 sati, održat će izv. prof. dr. sc. Tanja Kuštović s Filozofskoga fakulteta Sveučilišta u Zagrebu i doc. dr. sc. Vera Blažević Krezić s Filozofskoga fakulteta Sveučilišta Josipa Jurja Strossmayera u Osijeku.

 

  1. Tisak: Glas Koncila, Živo vrelo i Veritas