VI. vazmena nedjelja, 17. svibnja 2020. g.

18. 5. 2020.

Spomedan svetaca:

utorak: sv. Bernardin Sijenski
četvrtak: Uzašašće Gospodinova našega Isusa Krista, svetkovina
petak: sv. Rita

1. Roditeljski sastanak prvopričesnika: U srijedu, 20. svibnja u 20.00 sati bit će sastanak za roditelje ovogodišnjih prvopričesnika. Pozivamo sve roditelje prvopričesnika da se odazivu na susret jer ćemo u srijedu zajednički odrediti datum slavlja sakramenta prve pričesti. Susret će biti u župnoj crkvi.

2. Spasovo: U četvrtak je svetkovina Uzašašća Gospodina našega Isusa Krista – Spasovo. Misna slavlja u Belišću su u 8.00, 11.00 i 19.00 sati. Misno slavlje u Bistrincima je u 9.00 sati

3.Velika ispovijed u Belišću: U subotu, 23. svibnja u našoj župi bit će slavlje sakramenta ispovijedi od 17.00 do 19.00 sati. Stoga u subotu neće biti jutarnje mise u 08.00 sati, nego će biti misa u 19.00 sati (poslije ispovijedi). Na raspolaganju za ispovijed bit će šest svećenika. Budući da ste za Uskrs bili spriječeni pristupiti ispovijedi, pozivamo vas da se u subotu odazovete. Ispovijedat će se u crkvi, dvorani bl. Alojzija Stepinca i vjeronaučnim dvoranama.

4. OFS: Franjevački svjetovni red ima redoviti susret u utorak iza mise u 19.00 sati.

5. Molba – zahvala: Hvala onima koji su proteklih dana darovali lukno, prilog za Crkvu i nas franjevce. Neka vam Gospodin uzvrati dobrom. Pozivamo i ostalo koji mogu da učine isto.

6. Tisak: Glas koncila, Živo vrelo i Marija