VI. Vazmena nedjelja, 6. svibnja 2018. g.

07. 5. 2018.

četvrtak: Uzašašće Gospodinovo, svetkovina
subota: Sv. Leopold Bogdan Mandić

1. Čestitka: Čestitamo našim prvopričesnicima koji danas prvi put pristupaju euharistijskom stolu i primaju tijelo Kristovo; njih 50. Prvopričesnici i dalje nastavljaju župni vjeronauk utorkom. Fotografije sa slavlja mogu se podignuti u Foto studiju Šarčević. Prvopričesničke haljine molimo da se vrate oprane i ispeglane do srijede.

2. OFS: Franjevački svjetovni red ima redovni susret u utorak iza večernje mise.

3. Uzašašće: U četvrtak je svetkovina Uzašašća Gospodinova- Spasovo. Svete mise u Belišću su u: 8.00 i 19.00 sati. Misa u Bistrincima je u 9.00 sati.

4. Krizma: Sljedeću nedjelje na misi u 10.00 sati je slavlje sakramenta svete krizme u našoj župi. Ove godine naša župa broji 67 krizmanika. Krizmatelj je preč. Drago Tukara, kanonik, profesor te ravnatelj Vikarijata u Osijeku i Caritasa Đakovačko-osječke nadbiskupije.

*U srijedu, 9. svibnja s početkom u 20.00 sati održati će se susret krizmatelja i ovogodišnjih krizmanika. Susret će se održati u dvorani Bl. Alojzija Stepinca.

**Ispovijed krizmanika je u četvrtak, 10. svibnja u 20.00 sati, a roditelji i kumovi imaju mogućnost za ispovijed u četvrtak i petak od 18.00 do 19.00 sati.

***Zbog slavlja svete krizme misu u Belišću iduće nedjelje su u 8.00, 10.00 i 19.00 sati, a svete mise u filijalnim crkvama su u 8.00 sati.

5. Tisak: Glas koncila, MAK, Veritas, Glasnik Srca Isusova i Marijina