X nedjelja kroz godinu, 9. lipnja 2024. g.

06. 6. 2024.

1.Sveti Antun Padovanski: U četvrtak 13. lipnja slavimo blagdan svetog Antuna Padovanskog. Svete mise su u 8 i 19 sati u župnoj crkvi. Poslije mise molit ćemo litanije i molitvu u čast svetog Antuna na dnu crkve kod njegova kipa. Također na kraju jutarnje mise imati ćemo tradicionalni blagoslov ljiljana, a na kraju večernje mise blagoslov djece. Pozivamo roditelje da zajedno s djecom dođu na večernju misu. U ponedjeljak, utorak i srijedu imat ćemo trodnevnu pripravu za proslavu blagdana svetog Antuna. Stoga dođimo, molimo i zahvalimo „Svecu svega svijeta“ na svim blagoslovima i uslišanjima.

 

2.Prodaja kolača: Iduće nedjelje naše vrijedne župljanke nude kolače u svrhu prikupljanja novaca za nabavu ormara. Hvala na trudu i ljubavi.

 

Tisak: Glas Koncila, Živo vrelo i Veritas