XIII nedjelja kroz godinu, 30. lipnja 2024. g.

26. 6. 2024.

1.Ljetovanje ministranata: Naši ministranti sutra putuju na redovito ljetovanje ministranata naše Provincije u Samostan sv. Marije na Glavotoku. Polazak je u 6 sati ujutro ispred samostana.

2.Raspored svetih misa nedjeljom u srpnju i kolovozu: Kroz mjesec srpanj i kolovoz nedjeljni raspored svetih misa je u župnoj crkvi u 8 i 11 sati, u Bistrincima u 9 sati, na svetištu svete Ane u 19 sati, a u Kitišancima je anticipirana nedjeljna sveta misa subotom u 19 sati. Kroz dane u tjednu u srpnju i kolovozu sveta misa je u župnoj crkvi u Belišću u 8 sati ujutro.

3.Obljetnice: Iduće nedjelje 7. srpnja po svetom misom u 11 sati fra Zvonimir Brusač slavi 40. godina svećeništva a s. Lea Brusač 50. godina prvih zavjeta. Dođimo kao zajednica i s našim fra Zvonimirom i s. Leom zahvalimo Bogu na njihovim obljetnicama i služenju Bogu i ljudima.

Tisak: Glas Koncila