XIV. Nadbiskupijski križni put za mlade

08. 3. 2019.

Đakovačko-osječka nadbiskupija organizira XIV. Križni put za mlade održati će se u subotu, 6. travnja 2019. g.  Četrnaesti nadbiskupijski križni put za mlade održati će se pod geslom: Što god vam rekne, učinite. (Iv 2,5). Križni put krenut će ispred župne crkve u Sibinju, a završetak je predviđen u župi Gospe Brze Pomoći u Slavonskom Brodu. Prijevoz do Sibinja i povratak iz Sl. Broda biti će organiziran autobusom. Na križnom putu mogu sudjelovati svi mladi od srednje škole na više.  Mladi će se kretati na relaciji dugoj 23 km. Relacija kretanja jest od mjesta Sibinj preko Gromačnika, Brodskog Varoša, Slavonskog Broda (Kolonija, Budainka), Podvinja, vraćamo se u Slavonski Brod do župe Gospe Brze Pomoći. Dolazak i okupljanje je od 9.00 do 9.30 sati ispred župne crkve u Sibinju. Euharistijsko slavlje biti će po završetku Križnoga puta u župnoj crkvi Gospe Brze Pomoći u Slavonskom brodu, oko 18.00 sati.

 

* Prijave traju do 22. ožujka 2019. g., a prijaviti se možete u župnom uredu ili osobno fra Dariu.