XXIX. nedjelja kroz godinu, 16. listopada 2022. g.

15. 10. 2022.
  1. Misijska nedjelja: Iduće nedjelje 23. listopada obilježavamo tzv. misijsku nedjelju. Cijeli ovaj tjedan posvetit ćemo misijama, a sva milostinja iduće nedjelje određena je za pomoć misijama. Također iduće nedjelje djeca iz OŠ Belišće s vjeroučiteljicama organizirati će „štand“ s igračkama koje su prikupili. Kupnjom igračaka uključujemo se u Marijine obroke akciju prikupljanja pomoći za djecu u Africi.

 

  1. Molitveni vijenac sv. Josipa: Pozivamo članove molitvenog vijenca sv. Josipa da dođu na susret u srijedu 19. listopada poslije večernje svete mise.

 

  1. Franjevačka mladež: Frama ima svoje susrete petkom u 20.30 sati.

 

  1. Ministranti: Ministranti imaju svoje susrete subotom u 10.30 sati.

 

5. Tisak: Glas Koncila, Veritas, Marija i Glasnik srca Isusova i Marijina