XXVII. nedjelja kroz godinu, 8. listopada 2023.

07. 10. 2023.
  1. Molitva krunice za prvopričesnike: U srijedu 11. listopada u 12. 30 sati u župnoj crkvi naši prvopričesnici, tj. učenici drugih i trećih razreda osnovne škole imaju zajedničku molitvu krunice. Stoga idući tjedan za njih nema redovite župne kateheze.
  2. 72 sata bez kompromisa: Od 12. do 15. listopada naša župa i grad Belišće biti će po drugi puta dio akcije 72 sata bez kompromisa. To je muđunarodni volonterski projekt koji animira i potiče mlade da budu korisni u zajednici. Akcija započinje svetom misom u četvrtak 12. listopada u 18 sati. Stoga pozivamo sve mlade koji su se prijavili u ovaj lijepi projekt da dođu na svetu misu u četvrtak te će poslije mise i klanjanja biti podjela dužnosti za rad u petak i subotu od 9 do 12 sata. Projekt završava u nedjelju 15. listopada svetom misom u 11 sati.
  3. Franjevačka mladež: Frama ima svoje susrete petkom u 20. 30 sati.
  4. Ministranti: Ministranti imaju svoje susrete subotom u 10. 30 sati.
  5. Zahvala za plodove zemlje: Iduću nedjelju 15. listopada obilježit ćemo kao Nedjelju zahvale za Božja dobročinstva i plodove zemlje. Možemo donijeti jesenske dekoracije za ukras oltara i crkve.
  6. Sastanak OFS-a: Mjesno bratstvo OFS-a u Belišću imat će svoj redoviti susret u utorak 10. listopada poslije večernje mise.
  7. Prodaja kolača: Iduće nedjelje naše vrijedne župljanke nude kolače u svrhu prikupljanja novaca za nabavu misnoga ruha u našoj crkvi.
  8. ISPOVJED OSNOVNOŠKOLSKE DJECE: Ispovijed djece osnovnoškolske dobi od 4 do 8 razreda biti će ovaj tjedan. Raspored možemo vidjeti na oglasnoj ploči.
  9. Kateheza za kandidate za sakrament sv. potvrde: prvi razredi srednje škole u utorak od 20.15 sati; drugi razredi srednje škole u srijedu od 20.15 sati; osmi razredi osnovnih škola u četvrtak od 19.15 sati.
  10. Tisak: Glas Koncila