XXXIII. nedjelja kroz godinu, 19. studenog 2023. g.

17. 11. 2023.

1.Đakonsko ređenje: Naš fra Tomislav Sabađija u subotu 25. studenog u Zagrebu ima đakonsko rođenje. Preporučamo ga u molitve.

 

2.Duhovna obnova: Od 1. do 3. prosinca u našoj Župi bit će duhovna obnova koju će predvoditi fra Anto Barišić, franjevac iz Osijeka. Program duhovne obnove možemo vidjeti na oglasnoj ploči i web stranici.

 

3.Sv. Cecilija: U srijedu je spomendan sv. Cecilije, djevice i mučenice te zaštitnice glazbenika. Zahvalni smo pjevačima i sviračima naših zborova u Župi što svojim pjevanjem obogaćuju naša bogoslužja. Potičemo i druge da se uključe u zborove u našoj župnoj zajednici. Sveta misa je u 18 sati na koju pozivamo na osobit način naše pjevače i glazbenike.

 

Kalendari: Stigli su kalendari za 2024. godinu. Možete ih uzeti na izlazu iz dvorane bl. Alojzija Stepinca ili u župnom uredu.

 

Tisak: Glas Koncila i Veritas